niedziela, 11 listopada 2012

Wygrane candy

Ostatnio szczęście się do mnie uśmiechnęło, bo zostałam wylosowana aż trzy razy!

Uwaga, będę się chwalić...

Do nagrody pocieszenia wylosowała mnie Iwona (blog: iwonakra3.blogspot.com). Nagrodą był zestaw digi stempli. Dzięki! Na pewno użyję ich do swoich kartek i podzielę się tutaj rezultatami.

W swoim candy wylosowała mnie także Aka (blog: poczekalniaaka.blogspot.com). Juupi! Jestem bardzo ciekawa tego niespodziankowego upominku.

A na końcu...

Wygrałam też candy u Majki z bloga millefioriczylitysiackwiatow.blogspot.com - dostałam nagrodę główną :) Oto, co wchodziło w jej skład: notes/album z motywem Alicji w Krainie Czarów, wisiorek, trochę przydasiowych drobiazgów oraz komplet herbaciany czyli kolczyki i zawieszka w kształcie filiżanek napełnionych herbatą, z cytryną. Niesamowite! Bardzo dziękuję :)

Taka sobie jest jakość tych zdjęć, ale gdy je robiłam, nie było już dobrego światła. Mogę tylko zapewnić, że w rzeczywistości cukierasy, które dostałam, są o wiele ładniejsze :)

Dziewczęta, raz jeszcze dziękuję za wspaniałe nagrody!

A ponieważ mamy na Warsztaturze prawie stu Obserwatorów, może czas pomyśleć o zorganizowaniu kolejnego candy? W końcu jakoś niedługo Mikołajki... ;)4 komentarze:

 1. Cieszę się bardzo, że się wszystko podoba! :) Jak coś się znajdzie w albumiku, to koniecznie wstaw :) bom ciekawa :)
  Pozdrawiam Cię serdecznie ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. zapraszam do mnie po odbiór wyróżnienia. Jestem ciekawa Twoich odpowiedzi na moje skromne pytanka:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulejszyn! Piękne prezenty :)
  Pozdrawiam
  G

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne nagrody, ale z ciebie szczęściara :)

  OdpowiedzUsuń